Правила та умови LIMEJET

Ці Загальні Правила та Умови визначають умови та правила користування додатком LIMEJET – технології, яка поєднує пасажирів з водіями, щоб допомогти їм ефективніше пересуватись містами.

Термін "нас" або "ми" відноситься до власника додатку LIMEJET, QVOTA s.r.o. товариства з обмеженою відповідальністю (реєстраційний код 46910590), заснованого у Словацькій Республіці, місцезнаходження                           ul. Svornosti 50, Bratislava – Podunajské Biskupice, 821 06, а також до групи компаній та партнерів (місцеві дочірні компанії, представники, філії, агенти тощо).

Щоб скористатися додатком LIMEJET, необхідно погодитися з умовами, наведеними нижче.

1. Користування додатком LIMEJET

1.1 LIMEJET надає послуги для інформаційного суспільства і не надає транспортних послуг. Транспортні послуги (перевезення) надаються водіями за договором (з вами) для перевезення пасажирів. Водії надають транспортні послуги на незалежній основі (особисто або через компанію) як вид економічної або професійної діяльності. Спори, що виникають з прав споживачів, юридичних зобов'язань або закону, що застосовується до надання транспортних послуг, вирішуватимуться між пасажирами та водіями. Дані про водіїв та транспортні послуги доступні в додатку LIMEJET, а квитанції про поїздки надсилаються на адресу електронної пошти, вказану в профілі пасажира. Водії також можуть надавати інші пов’язані послуги, такі як послуга Delivery/Кур’єр. Особливості надання інших послуг, за необхідності, встановлюються додатковими правилами та умовами, які вважаються додатком до цих Загальних Правил та Умов.

1.2 Під час використання додатку LIMEJET ви може вибрати, чи бажаєте ви оплатити послугу з перевезення водію, чи хочете скористатися послугою Платежу в додатку. Збори включатимуть податки, які вимагаються законом. Збори можуть включати інші відповідні платежі, штрафи та/або доплати, включно з платою за бронювання, міськими зборами, зборами в аеропорту або платою за обробку для розрахункових платежів.

1.3 Під час встановлення додатку LIMEJET номер мобільного телефону зв'язується з відповідним обліковим записом користувача LIMEJET та додається до бази даних. Якщо ви більше не використовуєте свій мобільний номер, ви повинні повідомити LIMEJET протягом 7 днів, щоб ми могли анонімізувати дані вашого облікового запису. Якщо ви не повідомите нам про будь-які зміни у своєму номері, ваш оператор мобільного зв'язку може віддати той самий номер мобільного телефону іншій особі, і, використовуючи додаток LIMEJET, ця нова особа може бачити ваші дані.

2. Промокоди

2.1 LIMEJET може надсилати вам промокоди на основі акційної пропозиції. Кредит за промокодом може бути застосований до оплати після завершення поїздки або інших функцій або переваг, пов'язаних з послугою та/або послугою третьої сторони, і підлягає будь-яким додатковим умовам, які встановлені на основі промокоду. Термін дії промокодів відображатиметься в додатку, щойно ви застосуєте промокод до свого облікового запису.

2.2 Якщо вартість вашої поїздки перевищує промокод, що застосовується до вашої поїздки, залишок буде автоматично знято відповідно до обраного вами способу оплати. Тобто промокод використовується один раз за поїздку і не може бути перенесений на наступну поїздку. За одну поїздку можна застосовувати лише один промокод.

2.3 LIMEJET залишає за собою право скасувати будь-який промокод у будь-який час з будь-якої причини. Це включає, серед іншого, випадки, коли LIMEJET вважає, що коди використовуються незаконно або шахрайським чином, видані помилково, або вже не дійсні.

3. Внутрішні платежі у додатку LIMEJET

3.1 Ви можете оплачувати послуги з перевезення платежем через кредитну картку, мобільним платежем та іншими способами оплати, що потребує попередньої активації даних у додатку LIMEJET. Пропонуючи платежі кредитними картками та мобільні платежі, LIMEJET виступає фінансовим агентом постачальників послуг з перевезення шляхом посередництва платежів, здійснених у додатку LIMEJET. Обов'язок клієнта перед постачальником послуг з перевезення вважається виконаним на момент здійснення платіжного доручення для виплати коштів на банківський рахунок LIMEJET. Ви як пасажир несете відповідальність за здійснення платежу і забезпечення наявності достатніх коштів.

3.2 При виконанні платежу у додатку LIMEJET одержувачем платежу є LIMEJET, який відправляє отриманий платіж водію. LIMEJET може запитувати у вас додаткові дані, щоб перевірити спосіб оплати.

3.3 При здійсненні внутрішніх платежів у додатку LIMEJET за надання транспортних послуг LIMEJET не несе відповідальності за можливі витрати третьої сторони (оператори мобільного зв'язку, банківські платежі тощо). Ці постачальники послуг можуть стягувати плату при обробці платежів у зв'язку з оплатою за допомогою платежу в додатку LIMEJET. LIMEJET не несе відповідальності за будь-які такі збори і відмовляється від будь-якої відповідальності, що виникає у зв’язку з ними. До вашого способу оплати також можуть бути застосовані додаткові умови та положення, встановлені відповідним постачальником платіжних послуг; перегляньте ці умови перед використанням способу оплати.

3.4 LIMEJET несе відповідальність за функціонування внутрішніх платежів у додатку LIMEJET та пропонує підтримку у вирішенні проблем. Вирішення спорів, пов'язаних з внутрішніми платежами, також відбувається через нас. Контакти служби підтримки LIMEJET з питань внутрішніх платежів у додатку можна знайти за посиланням: https://www.LIMEJET.com/goroda (або support@limejet.com). Запити, надіслані електронною поштою або через додаток LIMEJET, отримають відповідь протягом одного робочого дня. LIMEJET вирішує скарги та запити, пов'язані з платежами, протягом двох робочих днів.

4. Замовлення та скасування послуг з перевезення

4.1. Якщо ви замовляєте послугу з перевезення, а водій підтверджує отримання послуги, то перевезення вважається попередньо замовленим.

4.2. Після того, як водій підтвердить, що він/вона здійснить вашу поїздку, ви укладете окрему угоду з водієм про надання послуг перевезення на таких умовах, які ви погоджуєте з водієм. LIMEJET не здійснює поїздки і не є стороною вашої угоди з відповідним водієм.

4.3. Скасуванням використання замовленої транспортної послуги вважається ситуація, коли водій відповів на ваш запит, а ви в подальшому відхилили, скасували або відмовилися від такої транспортної послуги. Коли запит на транспортну послугу скасовується після певного періоду часу, ви повинні сплатити плату за скасування.

4.4. Ми маємо право тимчасово заблокувати обліковий запис, якщо ви відмовитеся від використання послуг з перевезення кілька послідовних разів за один 24-годинний період. Після декількох таких попереджень ваш обліковий запис може бути заблоковано на довший період часу (наприклад, 6 місяців). Після цього ви зможете повторно активувати свій обліковий запис і ваш запит буде розглянуто LIMEJET.

4.5. Скасуванням замовлення також вважається ситуація, коли пасажир або особи, якими або для яких було замовлено перевезення, не з’являються в транспортному засобі впродовж певного періоду часу, визначеного у додатку LIMEJET, з моменту, коли водій повідомив їх про прибуття транспортного засобу в пункт посадки.

Іноді водій може вирішити скасувати ваш запит на власний розсуд, майте на увазі, що LIMEJET не несе відповідальності за такі ситуації.

4.6. Щойно водій прибуде в пункт посадки і надішле вам повідомлення про те, що він/вона прибув, додаток LIMEJET може почати стягувати з вас плату за час очікування відповідно до тарифів, вказаних у додатку LIMEJET.

4.7 Якщо ви замовили транспортні послуги за допомогою додатку LIMEJET і завдали шкоди транспортному засобу водія або його облаштуванню (зокрема внаслідок створення дефекту або забруднення транспортного засобу, або залишення неприємного запаху в транспортному засобі), водій матиме право вимагати від вас оплати штрафу у розмірі 30 євро і вимагати компенсації за будь-які збитки, що перевищують штраф. Якщо ви не сплачуєте штраф та/або не компенсуєте збитки, LIMEJET може подавати претензії від імені постачальника транспортних послуг.

5. Ліцензія на право використання додатку LIMEJET

5.1. Якщо ви дотримуєтесь цих Загальних Правил та Умов, ми погоджуємося надавати вам безкоштовне, відкличне, невиключне право доступу та використання додатку LIMEJET відповідно до цих Загальних Правил та Умов, Політики конфіденційності та застосовуваних умов магазину, в якому розміщено додаток. Ви не маєте права передавати або субліцензувати це право на використання додатку LIMEJET. У разі скасування вашого права на використання додатку LIMEJET відповідна невиключна ліцензія також буде скасована.

6. Відповідальність

6.1. Оскільки LIMEJET надає послуги для інформаційного суспільства (є засобом комунікації між пасажирами та водіями), LIMEJET не може гарантувати якість або відсутність дефектів у наданні транспортних послуг водіями. Оскільки надання та доступність транспортних послуг залежить від водіїв, LIMEJET не гарантує наявність водіїв для надання послуг з перевезення.

6.2 Додаток LIMEJET не пропонує та не здійснює транспортні послуги для пасажирів. Крім того, LIMEJET не є транспортним агентством для пошуку пасажирів транспортних компаній. Додаток LIMEJET використовується як засіб організації надання транспортних послуг.

6.3 Право споживача на повернення вартості послуги не застосовується до замовлень у додатку LIMEJET. Запит на відшкодування вартості транспортної послуги не вилучає вас з договору, в ході якого було замовлено надання транспортних послуг.

6.4 Додаток LIMEJET надано на основі "як є" і "як доступно". LIMEJET не заявляє і не гарантує, що доступ до додатку LIMEJET буде безперервним або без помилок. У разі виникнення будь-яких помилок у програмному забезпеченні ми намагатимемося виправити їх якомога швидше, але майте на увазі, що функціонування додатку може бути обмежене через випадкові технічні помилки, і ми не можемо гарантувати, що додаток функціонуватиме в будь-який час, наприклад, надзвичайна ситуація може призвести до переривання надання послуг.

6.5 LIMEJET, його представники, директори та працівники не несуть відповідальності за будь-яку шкоду та збитки, які можуть виникнути внаслідок використання додатку LIMEJET або покладання на нього чи на поїздку, замовлену через додаток LIMEJET, які включають, серед іншого, будь-які прямі або непрямі матеріальні збитки або грошові втрати; втрату прибутку; втрату бізнесу, контрактів, контактів, гудвілу, репутації та будь-які втрати, які можуть виникнути внаслідок переривання бізнесу, втрату або неточність даних і будь-який інший вид шкоди або збитків.

6.6 Матеріальна відповідальність LIMEJET у зв'язку з порушенням договору буде обмежена до 50 євро. Ви матимете право вимагати відшкодування збитків тільки у випадку, якщо LIMEJET умисно порушив договір. LIMEJET не несе відповідальності за дії або бездіяльність водія і не несе відповідальності за збитки, які водій завдав пасажирам.

6.7 Ви погоджуєтеся повністю огородити та убезпечити LIMEJET, його афілійовані компанії, представників, працівників та директорів від будь-яких претензій або збитків (включно з зобов'язаннями збитками та витратами будь-якого характеру), які вони можуть понести в результаті використання вами додатку LIMEJET (включно з поїздками, які ви отримуєте шляхом використання додатку LIMEJET).

6.8 LIMEJET може негайно припинити ваше використання додатку LIMEJET, якщо ви порушуєте ці Загальні Правила та Умови, або якщо ми вважаємо за необхідне захистити цілісність LIMEJET або безпеку водіїв.

7. Належна практика використання додатку LIMEJET

7.1 У зв’язку з тим, що LIMEJET не є постачальником або посередником послуг з перевезення, будь-які питання, пов'язані з недоліками або якістю послуг з перевезення, мають бути вирішені відповідно до правил і норм постачальника послуг з перевезення або відповідного наглядового органу.

7.2 Ми просимо заповнювати форму відгуку в додатку LIMEJET. Це дозволяє нам надавати водіям пропозиції щодо підвищення якості їх обслуговування.

7.3 Ми очікуємо, що користувачі додатку LIMEJET використовують додаток сумлінно і поважають водіїв, які пропонують свої послуги через LIMEJET. LIMEJET залишає за собою право обмежити ваш доступ до сервісу, якщо ви порушили умови, викладені в цих Загальних Правилах та Умовах, або якщо ваша діяльність шкідлива, наприклад, у випадку утримання платежу за надання транспортної послуги, шахрайство, неповага. У цих випадках обліковий запис додатку LIMEJET може бути скасовано без попереднього повідомлення.

7.4 LIMEJET докладає всіх зусиль, щоб переконатися, що тільки надійні водії, які мають повагу до професії та клієнтів, використовують додаток LIMEJET. Однак ми не можемо гарантувати, що кожен постачальник послуг з перевезення завжди відповідає зазначеним критеріям. Якщо ви мали досвід отримання невідповідних транспортних послуг, будь ласка, повідомте компанію, яка відповідальна за надання цієї послуги, наглядовий орган або нашу службу підтримки.

8. Зміни до Загальних Правил та Умов

8.1 Якщо до Загальних Правил та Умов будуть внесені будь-які суттєві зміни, вас повідомлять за допомогою електронної пошти або додатку LIMEJET. Якщо ви продовжите використовувати додаток LIMEJET, це буде вважатись згодою із змінами.

9. Заключні положення

9.1 Загальні Правила та Умови регулюються, тлумачаться та виконуються відповідно до законодавства Словацької Республіки. Якщо відповідний спір, що виникає з цих Загальних Правил та Умов або Угоди, не може бути врегульовано шляхом переговорів, такий спір повинно бути остаточно врегульовано у суді м.Братислава Словацької Республіки. Якщо будь-яке положення Правил та Умов вважатиметься нечинним, сторони замінять відповідне положення на таке, що підлягає застосуванню, наближене до намірів та економічного ефекту відповідного положення.

Дата набрання чинності Правил та Умов: 01.11.2020.