Політика конфіденційності для водіїв

QVOTA s.r.o. (реєстраційний код 46 910 590), ), що знаходиться за адресою: 82106, Словацька Республіка, м. Братислава - Подунайське Біскупіце, вул. Сворності 50, є контролером персональних даних пасажирів. Ми призначили особу з питань захисту даних (support@limejet.com).

Терміни «ми» та «нас» стосуються власника додатку LIMEJET – QVOTA s.r.o., товариства з обмеженою відповідальністю, заснованого в Словацькій Республіці.

1. Персональні дані, які ми обробляємо

Ім'я, адреса електронної пошти, номер телефону, місце проживання.

Геолокація водіїв та маршрутів.

Інформація про автомобіль (в тому числі реєстраційний номер).

Ефективність та рейтинг водія.

Водійське посвідчення, фотографія, професія та документи, що посвідчують особу.

Дані про судимості та правопорушення. Фінансові дані щодо наданих транспортних послуг не вважаються персональними даними, оскільки водії надають послуги в ході господарської та професійної діяльності.

2. Мета обробки

Ми збираємо та обробляємо персональні дані для того, щоб поєднати пасажирів з водіями та допомогти їм пересуватись містами більш ефективно.

Дані про геолокацію та маршрути обробляються з метою аналізу географічного регіону та надання водіям рекомендацій. Якщо ви не хочете розкривати свою геолокацію пасажирам, ви повинні закрити додаток LIMEJET або вказати в додатку LIMEJET, що ви оффлайн та наразі не надаєте транспортних послуг.

Водійське посвідчення, професія, документи, що посвідчують особу, та дані про судимості та правопорушення обробляються для визначення дотримання вимог законодавства та відповідності вимогам професії водія.

Додаток LIMEJET показує фото водія, ім'я та інформацію про автомобіль для того, щоб пасажир ідентифікував водія та транспорт.

Ви отримаєте зведення від Порталу для Водіїв LIMEJET, що міститимуть інформацію про Вашу ефективність та рейтинг водія. Зведення та рейтинги водіїв необхідні для надання пасажирам надійних послуг.

3. Правові підстави

Персональні дані обробляються з метою виконання договору, укладеного з водієм. Обов'язковою умовою для користування послугами LIMEJET є обробка даних про особу та геолокацію водія.

Персональні дані можуть оброблятися на інших законних підставах, наприклад, у зв'язку з розслідуванням та виявленням шахрайських платежів.

Дані про судимості та правопорушення обробляються з метою встановлення відповідності вимогам законодавства.

4. Особи, які мають доступ до даних

Ваші персональні дані розкриваються лише пасажирам, замовлення яких ви прийняли. Пасажири бачитимуть ім'я водія, інформацію про автомобіль, номер телефону, фотографію та дані геолокації. Також пасажири бачитимуть персональні дані водія в квитанції.

Залежно від місця розташування водія персональні дані можуть розкриватись місцевим дочірнім компаніям QVOTA s.r.o., представникам, асоційованим підприємствам, агентам тощо. В такому випадку обробка персональних даних проводитиметься на тих самих умовах, що викладені у цій політиці конфіденційності.

5. Захист та надання доступу

Будь-які персональні дані, що збираються під час надання послуг, надсилаються та зберігаються в дата-центрах, що знаходяться на території держав-членів Європейського Союзу. Доступ до персональних даних мають лише уповноважені на це робітники компаній групи QVOTA s.r.o. та її партнерів, і такий доступ надається виключно для вирішення проблем, пов'язаних з користуванням послугами (зокрема скарг стосовно транспортних послуг).

Компанії групи QVOTA s.r.o.та її партнери мають доступ до персональних даних в межах, необхідних для надання підтримки клієнтам у відповідній державі. 

6. Обробка персональних даних пасажирів

Ви не можете обробляти персональні дані пасажирів без нашої згоди. Ви не можете зв'язуватись з будь-яким пасажиром чи збирати, записувати, зберігати, надавати доступ, використовувати або опосередковано використовувати персональні дані, надані пасажиром чи доступні для аас через додаток LIMEJET з будь-яких причин, окрім тих, що пов'язані з наданням транспортних послуг.

Ви повинні дотримуватись правил та умов обробки персональних даних пасажирів, що визначені в Повідомленні для пасажирів про політику конфіденційності. Якщо Ви порушите вимоги щодо обробки персональних даних пасажирів, ми можемо припинити дію вашого водійського облікового запису та стягнути з вас завдані збитки.

7. Надання доступу, внесення змін, зберігання, видалення та мобільність

Персональні дані можна переглянути та коригувати на Порталі для Водіїв LIMEJET.

Ваші персональні дані зберігатимуться, допоки у вас є активний водійський обліковий запис. Якщо ваш обліковий запис буде закрито, персональні дані зберігатимуться додатково протягом 3 років.

Дані, необхідні для цілей бухгалтерського обліку, зберігатимуться протягом 7 років.

У випадку наявності підозри про вчинення адміністративного чи кримінального правопорушення, шахрайства або надання неправдивої інформації дані зберігатимуться протягом 10 років.

У випадку виникнення спорів стосовно платежів дані зберігатимуться до моменту вирішення скарги або закінчення строку давності таких скарг.

Ми відповідаємо на будь-які запити про видалення персональних даних, надіслані на електронну пошту, протягом місяця та вказуємо період видалення даних.

8. Вирішення спорів

Спори стосовно обробки персональних даних вирішуються через службу підтримки клієнтів (support@limejet.com) або через звернення до особи з питань захисту даних (support@limejet.com).